AFK Hry

V poslední době se ve světě mobilních her uchytly tak zvané AFK hry neboli čím déle hru nehrajete ním více materiálů, které ve hře používáte, dostanete. Zní to trochu zvláštně, ale vlastně je to geniální pro lidi, kteří jsou časově vypjatí, ale stále chtějí nějakou tu mobilní hru hrát. Skvělí příklad pro tyto hry je třeba populární hra jménem AFK Arena. Jak už název hry napovídá, určitě do této kategorie patří, takže se na to pojďme podívat. Ve hře musíte dávat nahoru rarity svých hrdinů různými způsoby, stejně tak jako jejich levely, zároveň, ačkoliv je ve hře mnoho věcí, co musíte dělat ručně, věci, které potřebujete na tyto dvě hlavní věci dostanete tím, že ve hře nejste.

AFK Arena

Zároveň, má hra v sobě skip tlačítka nebo i auto playe na bojování, takže vlastně hru hrajete, aniž byste ji hráli. A toto není ojedinělá hra, mnoho her, jak už bylo řečeno funguje na tento způsob, protože tímto z lidí dostává hra i peníze, ale jak? Takto. Představte si, že je ve hře postava, kterou chcete rychle používat, ale je zatím moc slabá, takže vaše možnosti jsou, bud čekat třeba dvanáct dní, každý den pravidelně vybírat odměny a čekat na věci na postavu. Nebo, si můžete jednoduše, věci na postavu koupit. No, hodně lidem by se pochopitelně tak dlouho čekat nechtělo, takže si věci koupí, a takto to už poté funguje pořád dokola.

Cats and Soup

Někteří tento typ her nemají rádi, ale pokud jste typ člověka, kterému nevadí i čekat, je to dobré zabití času a nějaká akce, u které nemusíte nonstop dávat hře svou plnou pozornost. Další v poslední době trošku více populární na internetu, hra tohoto typu je třeba Cats and Soup, která je více roztomilá než bojování. Pokud by vás tento typ her zaujal, určitě je můžete zkusit, a třeba by vás mohli i bavit, přece jen, budete hrát hru kterou vlastně, nemusíte hrát, takže se skoro o žádný čas neokradete.  

Posted in Hry