Elegantní dáma

Chtěli by jste vypadat dobře, cítit se jako skutečná dáma a být hvězdou večera. Nemusíte mít šaty, boty a doplňky za několik tisíc, jelikož obléknout se elegantně neznaméná mít mnoho peněz. Jde to i s málem. Pokud tomu dáte dostatek času, pozornosti a plánování tak máte vyhráno a můžete zazářit.Takhle se oblékat není vůbec těžké, stačí nad tím trochu zapřemýšlet. Ale jedno si pamatujte, kvalita neznamená kvantitu. 

moda

Nevlastníte oblečení známími luxusními značkami jako je Guess, Calvin Clain, Chanel a podobně? Nevadí, nevěště hlavu. Tady úplně bohatě stačí když oblečení bude ušito s kvalitního materiálu a bude na vaší postavě perfektně sedět. Budou na vás jak ulité. Když vejdete do obchodu nebo zabrouzdáte na internetu, tak kvalitní černé šaty seženete opravdu kdekoliv, Stačí hledat. To samé platí i o džínách. Musíte vědět co sama chcete a jak se v tom hlavně budete cítit, to taky dělá hodně na dojmu. Pokud si zvolíte oblečení špatného střihu, například moc krátké, nebo s velkým výstřihem a budete se stále upravovat, tak je jasné že tady není něco v pořádku a vy sama se necítíte komfortně. 

Nejdůležitější věcí na oblečení je, že mám být čistě. Takže zapomeňte na nějaké skvrny, které se budete snažit zarýt. Zmačkané oblečení taky nedělá hezký dojem. A tohle samé pravidlo platí i při makeupu a učesu. Rozmazaná řasenka a rtěnka nejsou cool a to samé mastné vlasy svázané do culíku. 

moda

Další z věcí jsou fake oblečení. Nikdy ale nikdy si tohle oblečení nekupujte a už vůbec nenoste do společnosti. Pokud na tyhle značkové věci nemáte, vůbec nevěšte hlavu. Nikde není psáno, že tyhle věci musíte vlastnit. Ono i vzhledově to nevypadá hezky, když máte fake kabelku, boty a nebo ovblečení s nápisem Calvin Klain. S tímhle opravdu nezazáříte. A to nejlepší na konec. Pár luxusních doplňků, které by vám neměli chybět v šatníku a díky ním váš vzhled bude kompletní.