Půjčujeme automobily, dodávky a různá vozidla nejen po celé ČR ale i po Evropě

Plánujete s dětmi v mateřské, základní nebo střední škole vyrazit někam na výlet jednodenní, dvoudenní nebo například na celý týden na školu v přírodě a sháníte nějaký vhodný mikrobus i s řidičem? Nebo potřebujete vypůjčit mikrobus nebo nějaké jiné vozidlo třeba auto a někam se dopravit samy po celé ČR nebo dokonce i po Evropě? Naše společnost půjčuje různé dodávky! Tak neváhejte a mrkněte se na naše internetové stránky! Pronajímáme dodávky v Praze a v Pardubicích zde i do zahraničí, půjčujeme kvalitní užitkové vozy značek Citroen, Peugeot, dodávky různých velikostí si můžete pronajmout na libovolnou dobu podle vašich přání a tužeb.

mikrobus

Pro všechny zapůjčené vozy vám stačí řidičský průkaz skupiny B, dodávku dovezeme až k vám, ale také ji odvezeme. Mezi naše služby patří i – zapůjčení dodávky nebo mikrobusu i s řidičem, pronájem dodávky si můžete objednat nejen na jízdy po ČR, ale i po celé Evropě. A spoustu dalších věcí, o kterých si dočtete na naších internetových stránkách, které jsou uvedeny zde v tomto článku. Mezi našimi nabízenými vozy je i Mercedes – Benz Hero Combi

O Mercedesu- Benz Hero kombi
Mercedes-Benz je německá automobilka která vyrábí luxusní automobily. Značka vznikla v roce 1926 spojením dvou automobilových výrobců a to – společností Daimler – Motoren Gesellschaft a Benz & Cie. Zajímavostí je to, že tato automobilka vynalezla první automobil s vnitřním spalovacím motorem Karla Benze v roce 1885.

automobil

Dodávka kombi, kterou zapůjčujeme my je v barvě šedé je velice prostorná a má centrální zamykání na dálkové ovládání. Otevřeno máme po celý týden od 08:00- 20:00 hod. v autopůjčovně v Praze 6- (adresu dohledáte na naších internetových stránkách)
a v autopůjčovně v Pardubicích po celý týden od 08:00- 19:00. Také máme facebookové stránky, kde najdete všechny naše nabídky ohledně vypůjčení našich vozidel, kde se můžete také dočíst o všech důležitých informacích!