Nůžkový párty stan pro vaši prezentaci

V České republice je stále mnoho šikovných řemeslníků a dalších zručných lidí, kteří mohou své nápady prezentovat na veřejnosti. Mohou se s nimi pochlubit například na tržnicích anebo v prostorách výstavních galerií a na podobných akcích, kde lze představit svou uměleckou a řemeslnou tvorbu. K těmto účelům dokonale poslouží i party stan nůžkový.

Nůžkové stany se začaly na veřejnosti objevovat teprve nedávno, nebývalo totiž zvykem využívat je v období socialismu, tehdy k tomu nebyly ani vhodné podmínky a šlo se na to jinou cestou. V současné době je ovšem o tuto technologii velký zájem zejména pro její skladnost a jednoduchou manipulaci. Nůžkový stan vztyčíte v podstatě kdekoli, a možná, že jste nedávno někde na náměstí a v obdobných prostorách zaregistrovali rozložený stánek s podpisovými archy, které sbíraly podpisy pro prezidentské kandidáty, anebo tu prezentovaly různé petice.

párty stan

Přednosti tohoto přístřešku jsou zjevné již na první pohled. Konstrukce je lehoučká, nezabere mnoho místa a velice rychle ji umístíte, kam potřebujete. Lze ji ukotvit do země a některé stany mají k dispozici kromě stříšky i krytá záda a boky. Větší stany pak mohou výborně posloužit i pro hromadné akce více osob, jako jsou kupříkladu svatební oslavy, uspořádané v exteriéru.

stan na oslavu

Party stany zakryté ze všech stran jsou schopné chránit vnitřní prostor před všemi povětrnostními vlivy, i když, samozřejmě si neporadí s extrémní vichřicí, a pochopitelně není vhodné být pod stanem i za silné bouřky, ale silnější déšť a čerstvý vítr dovedou odstínit celkem bez problémů.

Hlavní výhodou akcí uspořádaných s party stanem je zabezpečení majetku. Jde o to, že venku na zahradách či na veřejných prostranstvích můžete mít k dispozici jednorázové talíře, sklenky, příbory a další vybavení ke stolování, a nehrozí tak poškození nábytku v interiéru. Vypomáhat si tu můžete i plastovými stoly a židlemi, jejichž ztráta či poškození vás nevyjde tak draho, jako v případě stolů z masivního dřeva.