Na svatebním oznámení si dejte moc záležet

Když se chystáte oznámit vašim rodičům, že jste obdrželi ve škole z písemné práce jedničku, jistě se na tuto událost těšíte, ale rozhodně to nevnímáte tak, že byste kvůli tomu museli tančit naboso po stole. Prostě postačí pochlubit se ústně, protože víte, že tato zpráva jistě potěší a nezůstane bez odezvy. Třeba vám za vaše snažení přistane ve vaší kapse čokoláda nebo oblíbená hračka.

svatební oznámení

Jestliže se však chystáte dát na vědomí světu, nebo alespoň vašim blízkým, že jste konečně objevili partnerka či partnerku, co stojí za to s nimi zakládat rodinu, pak to rozhodně nebudete vytrubovat po telefonu krátkou textovkou, anebo ústně někde při náhodném setkání na ulici před domem. Dáte si záležet a necháte vytisknout velice výstižné a originální svatební oznámení.

Výstižné a originální

A jsme u toho. Co to je „výstižné a originální“? Každý zná ty klasické obálky s kartonovým přeloženým papírem a obvyklými texty, že Pepa si bere Marii, a že chtějí na společné cestě životem zasadit strom, zplodit potomka a při troše štěstí bydlet ve svém. Z takového příslibu nebude nikdo hýkat nadšením a převracet stoly v hospodě, i když to samozřejmě není cílem, a chcete-li zaujmout pozornost něčím neobvyklým, co se v paměti uchová desítky let, musíte na to jít jinak.

nevěstiny střevíčky

Retro styl – působivá oznámení mohou být černobílá v podobě retro fotky, kde jste zvěčněni ve stylovém oblečení z osmdesátých let a posazeni do retro obýváku.

Zájmy a záliby – velkou výhodu mají páry, co provozují stejné koníčky, například jezdí na koni nebo rádi lyžují. Tato a podobná prostředí poslouží jako skvělý motiv – podklad pro originální oznámení.

Originální text – snažte se vyprodukovat text, který vysloveně pobaví, anebo oznámení natiskněte v cizím jazyce s nápovědním lístkem. Zajímavé to bude například v Japonštině.

Puzzle – oznámení jako skládanka puzzle? Proč ne, toto málokdo očekává a rozhodně to pobaví!

3D balíček – pokud rádi rozdáváte drobné dárky, můžete oznámení zabalit do krabičky a rozesílat je jako balíčky. A jednou z možností, co lidem posílat, jsou vytištěné karetní hry nebo pexeso s vašimi různými grimasami v obličeji či fotografiemi postav z různých úhlů ve svatebním oblečení.