I zahradník může propagovat své služby na internetu


Znáte filmovou pohádku Pyšná princezna? Je to jedna z českých filmových legend a je také plná mnoha pravdivých sdělení, platných i pro současnou dobu. Král Miroslav se v pohádce vydává v přestrojení za zahradníka, aby mohl lépe působit na princeznu Krasomilu, a jak to dopadne, již zřejmě dobře víte. Povolání zahradníka bylo v té době velmi populární a vlastně se jeho popularita přenesla i do současnosti, protože lidé mají velký zájem žít v harmonickém prostředí a v souladu s přírodou a záleží jim alespoň na tom, jak vypadá jejich zahradní parcela.

zahrada zámku Hluboká nad Vltavou

Zahradníci mohou lidem pomáhat s údržbou a vysazováním zeleně – okrasných keřů, skalniček a dalších kvetoucích rostlin a mohou být nápomocni i při údržbě veřejných travnatých a dalších okrasných ploch, například v městských parcích. Stát se zahradníkem můžete i vy, stačí mít dobrou vůli a zájem o živé rostliny a to ostatní se již naučíte za pochodu. Co by se vám však mohlo v dnešní době náramně hodit, jsou vlastní webové stránky. Poslouží k propagaci nabízených služeb a mohou být nastavené i jako funkční e-shop zahradnických potřeb či rostlin. Na co se však tu a tam zapomíná, je SEO. Je to souhrn opatření, důležitých pro komunikaci s webovými vyhledávači, bez nichž jste však na Internetu ztracení, jako osamělý plavec uprostřed Tichého oceánu.

problematika SEO

Když si kupříkladu někdo zadá do vyhledávacího pole v prohlížeči klíčová slova jako „zahradnické služby Kladno“ anebo „výsadba okrasných dřevin Mělník“, vyhledávač vyhodnotí na prvních místech ty weby, které mají SEO ošetřené. SEO Consult vám potvrdí, že bez zvládnutí této problematiky vás vyhledávač zastrčí do pozadí a málokdo vás pak vůbec objeví, natož aby si u vás něco objednal.

Specialista na SEO dá zkrátka vašemu webu křídla, a i zdánlivě zastrčené zahradnictví někde na vesnici, na samotě daleko od města, může výborně prosperovat, protože za vámi budou lidé jezdit z toho důvodu, že budete na Internetu dobře viditelní v popředí.

Posted in Web