Proč si nevybrat rekonstrukci


Existují lidé, kteří by novostavbu nikdy nechtěli, protože milují staré věci. Podle nich mají svou duši, a mnohé staré stavby mají svého genia loci, což jim rozhodně upřít nelze. Takový s citem opravený statek, mlýn a nebo třeba zámeček či prvorepubliková vila mají jistě něco do sebe. V takových případech jde ale většinou o rekonstrukci na mnoho let, a to nejen z finančních důvodů, ale především kvůli tomu, že sehnat kvalitní řemeslníky, kteří dokážou opravovat stará stavení, moc není. Když dnes potřebujete opravdu dobrého zedníka nebo tesaře, budete na něj čekat i déle než rok. A po celou dobu budete muset bydlet někde jinde. To vás ostatně může potkat i u rekonstrukce obyčejného domu. Proč?

klíč k domu

Jakákoliv starší stavba prošla mnohýma rukama. A vy nikdy nemůžete předem vědět, co je se stavbou za problém. V mnoha případech se kupující starších domů spálili, protože jim makléř neřekl všechno a nebo zkrátka nevěděl, jaký je s domem problém. Rekonstrukce je vždycky sázka do loterie, a pokud na dobrodružství nemáte čas, chuť ani peníze navíc, je lepší stavět nový dům.

Stavba nového domu má též svá specifika
Postavit dům je pro někoho z oboru snadné, ale většina lidí se se stavbou svépomocí zabývá dlouho. Jde o to že se musí dodržet všechny postupy, práce by na sebe měly navazovat aby byl dům rychle dokončen, a abyste se mohli rychle stěhovat. Problém je v tom, že je celkem nedostatek stavebních pozemků a jejich cena šla hodně nahoru.

stavba dřevostavba

V případě že chcete mít jistotu že se budete stěhovat včas a že váš dům bude odpovídat tomu co očekáváte, můžete se obrátit na nás. Stavíme dřevostavby i zděné domy, a mezi našimi typovými projekty najdete třeba bungalov Effective A Enerdomy, který se vyznačuje výrazným designem a půdorysem do písmene L. A proč si vybrat nás? Protože jsme spolehliví a stavíme kvalitní moderní domy.