Proč mít doma v zásobě roli bublinkové fólie


Bublinková fólie prodej je způsob, jak se dobrat k jednomu z nejužitečnějších plastových předmětů, co lidstvo zná. V povědomí veřejnosti je již déle, než půl století, a za dobu své existence již potěšila miliony, možná desítky či i stovky milionů lidí.

Malování – vymalovat byt nemusí být vůbec obtížné, máte-li při ruce bublinkovou fólii. Zapomeňte na tenké malířské zakrývací fólie, které se při každém zadrhnutí či zašlápnutí protrhnou. Na fólii s bublinkami je naopak spolehnutí, je velmi pevná a robustní, dobře zakryje jakýkoli předmět a navíc je pružná a měkká, takže do ní můžete i něco zabalit, co byste nechtěli poškodit třeba úderem štaflí, například cylindr stropního svítidla. Fólii upotřebíte i v případě, že potřebujete odstranit starou malbu, položíte ji na zem, slepíte k sobě a takto zabezpečená podlaha zachytí velmi spolehlivě všechen seškrábaný nátěr.

bublinková fólie

Neočekávané stěhování – musíte se vystěhovat a nemáte k dispozici žádný balicí materiál? Pokud ovšem máte uschovanou fólii s bublinkami v roli někde ve skříni či ve sklepě, vystačíte s ní pro zabalení v podstatě veškerých předmětů. Pouze to, co se nevejde do krabic, například velké spotřebiče (chladničku), zabalte do tenké flexi fólie.

dívka v bublinkové fólii

Dárek pro přítelkyni – chtěli byste potěšit dívku vašich snů, která dosud s vámi nebydlí ve společné domácnosti? Můžete ji vyzvat na rande originálním způsobem, například dárkem, který jí necháte zaslat přepravní službou. Alespoň si vyzkoušíte, jak na váš nápad zareaguje, stačí vám pouze zabalit dárek do kartonové krabice s pomocí bublinkové fólie a odeslat se zpáteční adresou odesílatele do jejího bydliště.

Kempování v přírodě – fólie se perfektně uplatní i na dovolené, pokud kempujete v přírodě někde u řeky nebo na přehradě. Hodí se při posezení u ohně, před stanem jako podlážky nebo pro změkčení spaní ve spacáku na karimatce.