Luxus u vás doma


Ať je vám 30 nebo 60, určitě si rádi zajdete odpočinout na koupaliště, kde se můžete namočit do příjemně studené vody. Nemusíte být aktivní plavec a dokonce ani nemusíte umět plavat, abyste si mohli zajít na koupaliště. Mnohé areály mají bazény jak pro plavce, tak i pro neplavce. Pokud víte že nejste dobrý plavec, neriskujte a nepřeceňte své síly.

žena v bazénu

Nejlepší varianta je mí svůj vlastní bazén, protože máte přehled o hygieně, která je v bazénu obzvlášť důležitá, a také budete mít naprosté soukromí. Třešničkou na dortu je už jen to, že budete mít bazén k dispozici kdykoliv budete potřebovat. Dnešní doba se liší od těch předchozích tím, že větší okruh lidí má k dispozici více věcí než měly předchozí generace. Dříve patřily bazény k vrcholu luxusu a mohli si je dovolit jen velice bohatí lidé. Na ty ostatní zbyly nafukovací bazény, které se ale snadno poškodí.

bazén voda

Nemusíte si hned kupovat bazén se slanou vodou, který je i v dnešní době finančně náročnější, ale můžete si vybrat z celé řady cenově dostupných bazénů. Mezi nejoblíbenější bazény paří dlouhodobě zapuštěné bazény ve tvaru obdélníku. Zapuštěné bazény nenarušují vzhled pozemku a jsou snaží i na údržbu. Pro všechny druhy zapištěných bazénů si můžete vybrat spoustu doplňků, jako je například protiproud nebo osvětlení pod vodu.

Na vlastní bazén si rychle zvyknete
Nezapomínejte na to, že mít křišťálově čistou vodu v bazénu bude stát nějaké to úsilí. O vodu v bazénu se musíte starat za pomoci bazénové chemie, která spolehlivě zničí zárodky bakterií a řas, které vám vodu zabarví do zelena a způsobí že bude zapáchat. Při pravidelné údržbě tomu předejdete. https://www.hojeni-ran.cz/novinky/urazum-na-lyzich-predejdete-fyzickym-treninkem-319
Vyberte si svůj bazén a letošní léto už můžete strávit koupáním v něm. Nejlevnější zapuštěné bazény stojí okolo 50 tisíc korun, a navíc si můžete nechat bazén nainstalovat firmou na klíč.