Lepší menstruační pomůcky


Už od první menstruace je nutné se chránit, aby nedošlo k prosáknutí krve přes prádlo na oblečení. Mladé slečny v drtivé většině případů používají pomůcky doporučené matkami, a tak je dobré rozhovor o dospívání a menstruace neodkládat. Každá mladá slečna by měla vědět co ji čeká, aby nebyla nepříjemně zaskočená. Pro mladé slečny, které zatím intimně nežijí, nejsou vhodné tampony, protože mohou způsobovat drobná poranění, a navíc mohou způsobit syndrom toxického šoku, který je životu nebezpečný. Vložky jsou zase nepohodlné, protože dokonce mohou šustit při pohybu, snadno protečou a pokud se nemění po pár hodinách, mohou zapáchat.

bílé kalhotky

Oproti tomu menstruační kalhotky myfemini.cz jsou od první menstruace to nejlepší, co lze nabídnout. Jsou totiž nejen bezpečné, protože se nezavádí do těla a neobsahují chemikálie a plasty jako jednorázové pomůcky, ale jsou hlavně velice pohodlné. Dají se nosit celou menstruaci – od prvního dne až do posledního, protože se prodávají v mnoha provedeních. Můžete si koupit několik druhů podle intenzity krvácení, takže budete mít vhodné kalhotky na celou menstruaci.

Kalhotky s hezkým designem
Většina žen si myslí, že menstruační kalhotky musí být ošklivé. Nicméně to není pravda. Naše kalhotky jsou dokonce velice hezké, jelikož vyrábíme nejen klasické kalhotky a kalhotky s vysokým pasem, ale najdete u nás také tanga, brazilky a krajkové menstruační kalhotky. Díky tomu se i během svých dnů můžete cítit krásně.

kalhotky a tampon

Jak fungují?
Koho by to nezajímalo? Pokud je ještě neznáte, nosí se místo běžného prádla, a po použití se vyperou normálně v pračce. Je vhodné je předem namočit. Pokud vás téma menstruačních kalhotek zajímá víc, pročtěte si náš blog, kde najdete nejen informace o technologiích, ale i užitečné rady a tipy, jak zvolit vhodnou velikost, savost a počet kusů pro pohodlnou menstruaci.