Jak důležité jsou masáže v milostné předehře

Ke zdokonalení sexu vede řada cest a zřejmě vám neuniklo, že mnoho mužů vyhledává i různé nepřirozené pomůcky a přípravky, vyvinuté lidmi v laboratoři, které nepochází přímo z přírody, jako jsou vakuové pumpy, Viagra, cenu bez receptu, generika Viagry na bázi Sildenafilu a další podpůrné mechanické hračky a dráždidla, kam patří například anální kolíky a dilda pro masírování prostaty.

dívka v přírodě

Tímto se dostáváme k tématu, který se zdokonalením sexuálních hrátek úzce souvisí, a sice s doteky a masážemi pokožky. Ve skutečnosti je dotýkání http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/dotykat-se se lidského těla jedním z nejdůležitějších podnětů k rozproudění energie a k zesílení sexuální touhy. Zde je také odpověď na otázku, proč zejména ženy nesmírně touží po hlazení a něžnostech, které předcházejí samotné penetraci pochvy. Jinými slovy, dokud není žena vzrušená a připravená na sex, nebude to nikdy ono.

Milostná předehra ve formě jemných masáží a doteků (i mimo genitálie) je ovšem důležitá i pro muže, a to mnohdy víc, než si myslíte. Dokáže navodit dokonalou erekci, a to i tehdy, mají-li s ní muži obvykle problémy v důsledku psychických bloků.

dívka v plavkách

Erekce však může selhat i z jiných důvodů, a na ty bychom se měli zaměřit s ještě větší intenzitou. Jde zejména o vlivy každodenního stresu v rodině, na pracovišti, na úřadech a v dalších mezilidských vztazích. Stres dokáže natropit spoustu zla, jen si vybavte, jak nesmírně trpí stresem zvířata ve chvíli, kdy uslyší zábavnou pyrotechniku, a některá z nich i uhynou. Na člověka negativně působí i další stresové situace, například mezilidské konflikty, stěží řešitelné situace v zaměstnání či na úřadech, stres kvůli zdražování energií a potravin atp.

Samozřejmě je žádoucí stresové situace ze života odbourávat, ale nejde to ze dne na den, a tak je dobré mít k ruce pomocníka, třeba přírodní léčivé byliny, s nimiž nastolíte opětovnou hormonální rovnováhu, potlačíte extrémní vliv adrenalinu a zlepšíte tvorbu testosteronu, potřebného mimo jiné i na erekci. A nemusíte pak ani koupit Viagru, která se vyznačuje řadou vedlejších účinků.