Cyklistika je fajn

Koukáte na Tour de France nebo jiné prestižní cyklistické závody? Nejen ty silniční, ale třeba i mistrovství horských kol nebo cyklokros? Já ano a tak už poznám jezdce jednotlivých týmů podle jejich barev dresů. Dresy jsou nedílnou součástí celé show, která všechny vrcholné závody doprovází. Jde samozřejmě především o reklamy sponzorů, bez kterých by závody nemohly proběhnout. Ale i jednotlivé stáje propagují samy sebe. Každý takový závod je o spoustě peněz nejen pro výherce.

Cyklistické dresy jsou lidem, kteří nejezdí na kole někdy pro smích. Jsou upnuté, což má ale jasný cíl, co nejméně snížit odpor vzduchu cyklisty. Zároveň jsou cyklodresy z materiálů, které odvádí pot, což cyklista jistě ocení. Výzkum sportovních materiálů je a bude vždy výhodným vědním oborem, protože každý sport má individuální nároky, které je potřeba zohlednit.

cyklistika

Pokud jste nadšený cyklista na amatérské úrovni a neobléká vás žádný sponzor, máte výhodu, že si můžete vybrat dres dle svých představ, co se barev týká. A jsou tady široké možnosti výběru, protože firem, které nabízí sportovní oblečení je řada. My vám dnes chceme představit firmu Maloja.

Dresy Maloja pro cyklisty nabízí celou škálu velikostí, od dětských velikostí až po ty XXL, protože cyklistika je sportem, který mohou provozovat i lidé s nadváhou, neničí klouby jako třeba běh.

cyklistika

Pokud jste skupina přátel, kteří spolu vyrážíte na cyklovýlety, není v dnešní době nijak velký problém, pořídit si vlastní cyklodresy s nějakým vtipným potiskem. Není to finančně náročné a pokud je mezi vámi nějaký vtipálek, můžete vtipnými dresy bavit své okolí při vyjížďkách.

Cyklistické závody jsou většinou o vytrvalosti, ale i o technice jízdy apod. Cyklodres se může zdát jako tou poslední věcí, která ovlivní výsledek, ale rozhodně to tak není. Zajišťuje cyklistům komfort během jízdy, měl by dokonale padnout a jeho materiál je navržen po náročných testech.