Zamýšlíte stěhování do zahraničí?


Mnozí lidé stále intenzivněji zvažují, že se nadobro odstěhují z Česka někam do zahraničí. Vedou je k tomu různé důvody. Zejména mladší ročníky v Česku nevidí příliš velký potenciál a růžovou budoucnost pro své děti. Při výběru cílové destinace k přestěhování většinou zvažují přímořské státy. Chorvatsko se jeví jako ideální volba, protože je blízko. Je těžké se ale trvale rozloučit s celou rodinou, a tak se lidé stěhují někam, odkud mohou dojet na návštěvu. A právě Chorvatsko je pár hodin autem.

Najít reality v Chorvatsku na prodej není zase tak složité. Třeba u nás najdete novostavby apartmánů přímo u moře. Můžete si koupit moderní byt, který bude splňovat vaše požadavky o moderním bydlení u moře. Za srovnatelnou cenu, za jakou byste v Česku koupili menší byt někde v centru města, můžete mít v zahraničí apartmán, ze kterého můžete sledovat východy a západy slunce.

chorvatsko split

Podívejte se na kompletní nabídku nemovitostí, které jsou aktuálně k dispozici. Mnohé z nich jsou prodané, ale pár jich ještě zbývá. Výstava probíhá pravidelně, a rozšiřujeme komplexy, které jsou skvělou volbou pro rodiny s dětmi i pro samotné páry. V apartmánech se vám bude líbit. Rychle si zvyknete na to, že jakmile vyjdete ven, budete si moct rozložit deku a máchat si nohy v moři.

pláž moře

V Chorvatsku je krásně, a mnoho lidí to ví díky tomu, že do něj jezdí celé roky na dovolenou. Část lidí sem jezdí dokonce pravidelně, a někteří z nich na stejné místo. I lidé, kteří sem jezdí jen na dovolenou, hledají ubytování, které mohou využít pro sebe, i jako prostředek k pronajímání. Získáte tak pasivní příjem a nebo svůj přímořský domov. Spousta nemovitostí je sice prodaná, ale výstavba probíhá dál, takže se nemusíte bát, že byste svůj byt nedostali. Nečekejte ale příliš dlouho, rozprodávají se i byty, které se teprve stavět začnou.