S čím potřebujete pomoct?


Každý má jiný vkus, a to se týká i bydlení. Právě v oblasti bydlení je spousta věcí, které je možné si vybrat tak aby dotyčnému vyhovovaly. Základem kvalitního života je výběr dobré lokality také dispozičního řešení, ale ne všichni mají to štěstí, že si tyto věci mohou vybrat. Někdy na výběr prostě není a tak se lidé musí spokojit s bydlením, které si rozhodně nepředstavovali.

Jestli máte svůj byt nebo dům, je možné ho předělat podle vašich představ a požadavků. V našem bydlení se odráží nejen naše finanční možnosti a náš vkus, ale i možnosti, které nám udává samotná budova. Někdy není možné změnit dispozici, protože by se muselo zasahovat do nosných konstrukcí, což se nedoporučuje.

moderní koupelna

Je to možné?
Jde vám jen o změnu designu a chcete proměnit staré bydlení v nové, aniž by se musely bourat příčky? Je to možné, ale pokud máte zcela nevyhovující starý byt, je dobré začít opravdu od podlahy a stavebním zásahům se nevyhýbat. Díky tomu je možné dispozici změnit tak, aby všichni členové domácnosti měli k dispozici nejen společné prostory, ale i svoje soukromí.
Při rekonstrukci je dobré začít inženýrskými sítěmi, které bývají staré a často špatně fungují. Je potřeba udělat nové omítky a také vyměnit okna a dveře. Opravdu dobrou rekonstrukci nikdy nepodceňuje a raději se obraťte na odborníky, kteří vám pomohou.

dětský pokoj

Interiérový designér v Praze https://evalofa.com/ vám pomůže nejen s designem, ale i s technickým a stavebním řešením. Díky návrhu designéra budete mít bydlení podle vašich představ. Vždy je nutní se seznámit se stávajícím stavem a poté si vyslechnout přání majitelů. Pokud bydlíte v bytovém domě, rozhodně se do prací nepouštějte sami, protože byste mohli ohrozit statiku celého domu, což se velice špatně napravuje a měli byste velké problémy. Rádi pro vás připravíme nový byt nejen na na papíře, ale můžeme veškeré práce provést.