Práce s počítačem


V dnešní době jsou mobilní telefony, které jsou velice oblíbené a kdy se lidé bez mobilního telefonu už vůbec neobejdou. Já vím, že si možná říkáte, že lidé jsou na mobilních telefonech závislí, ale věřte mi, že tohle není tak úplně na sto procent pravda, protože v dnešní době je opravdu hodně lidí, kteří právě využívají mobilní telefon k tomu, aby se mohli domluvit s přáteli nebo se svou rodinou anebo také dokonce mobilní telefon využívají v zaměstnání. A když se mobilní telefon má využívat v práci anebo kdykoliv v zaměstnání, tak přece na tom není vůbec nic špatného.

V každé rodinÄ› jsou poÄítaÄe.

Dokonce jsou také různé zaměstnání, kde se právě mobilní telefony vyžadují a tak podobně, protože i já mám takovou práci, kdy pracuji v bance a také mám potom brigádu jako telefonní operátor, takže logicky potom také potřebuji telefonovat. A v zaměstnání máme také pevnou linku. Mnoho lidí říká, že pevná linka už je úplný propadák a že je to staromódní a že už by někdo nikde neměl mít pevnou linku, jenomže já si tohle nemyslím.

PoÄítaÄe mám ráda.

PÅ™eci záleží na mém zamÄ›stnavateli, jestli mi dá k práci k dispozici mobilní telefon nebo pevnou linku. Tady jde alespoň vidÄ›t, že tÅ™eba lidé se v tomhle vůbec nevyznají a že ani neví, co je to práce s informaÄní technologií. InformaÄní technologie je skoro vÅ¡echno, co se týká poÄítaÄe. A protože také v rodinÄ› máme dva poÄítaÄe, tak je potÅ™eba, abychom také se vyznali v poÄítaÄích a celkovÄ› informaÄní technologii, protože pokud nebudete mít znalosti informaÄní technologie, tak to potom také může dopadnout tak, že se vůbec nevyznáte v poÄítaÄi a ten poÄítaÄ vám doma bude potom na nic. Pokud tedy poÄítaÄ nemáte vyloženÄ› pouze na online nákupy anebo na sledování filmů. Protože můj syn nerozumí vůbec informaÄní technologii. A tak svůj tablet využívá pouze jenom na sledování filmů anebo také na hraní svých her. 

Posted in IT