Kvalitní bělení zubů

Kdo by nechtěl mít krásný bílý úsměv jako celebrity a chlubit se dokonalým chrupem! Myslím, že nejsem jediná, která by chtěla dokonalé zuby a zdravé dásně. Ovšem jak všichni víme, tak krása zubů a perfektní bělost nám vůbec není dána od přírody. Málokdo ví, že dokonalá bílá barva zubů od přírody vůbec není. Můžeme si jí dopomoci pouze odborným bělením u stomatologa nebo dentálního hygienisty. I já patřím k těm, co toužili po krásném úsměvu. A protože bělení zubů na mě bylo docela drahé, tak jsem si řekla, že zkusím prvně domácí bělící zubní pasty a různé prášky na zuby. Zkoušela jsem to asi půl roku, ale výsledek se nedostavoval.

Investice do zubů se vyplatí.

Byla jsem z toho velmi zklamaná, neboť jsem si kupovala opravdu kvalitní a docela drahé zubní pasty. Dala jsem za kvalitní bělící pastu i dvě stě korun. Do toho jsem si koupila různé gely, které jsem si měla dát přes noc, nasadit zubní kryt a ráno jsem měla mít zuby bílé jako perličky.

Krásné zuby by chtěl každý

Ovšem to se nikdy nestalo, ani když jsem to zkusila dvakrát. A když to tak spočítám, udělala jsem velkou chybu. Během onoho půl roku jsem dala do neodborného domácího bělení zubů snad víc peněz, než bych dala za odborné bělení u stomatologa. Byla jsem z toho v šoku a dost zklamaná, protože vysněný výsledek jsem na sobě neviděla. Ani blízcí si nevšimli. Byla jsem na sebe naštvaná, že jsme nešla za odborníkem hned. A tak jsem si další měsíce šetřila peníze, abych mohla na odborné bělení. Během pár měsíců jsem si na bělení zubů našetřila a těšila se z výsledku. Bělení probíhalo v krásné ordinaci, kde byl příjemný personál. Vůbec jsem se nebála a ani mě nic nebolelo. Ani ne za dvě hodiny jsem měla po bělení. A musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená! Výsledek předčil má očekávání a já byla ráda, že jsem se na bělení odhodlala. A můžu tuto estetickou proceduru doporučit všem. Nebolí to a výsledek mi vydržel skoro dva roky. Za tu cenu se to jistě vyplatí.